Місто на Дніпрі. Як би його не називали в різні часи:Кодак, Половиця, Єкатерінослав, Катеринослав, Новоросійськ, Дніпропетровськ або Днєпропєтровск, Січеслав, останні
часи від Совєтів в народі живе одна єдина назва міста - Днєпр, або українською Дніпро...

понеділок, 29 жовтня 2012 р.

«Коло за колом»...


«Коло за колом» збираймо довкола -
Довкола Тараса, довкола Народу.
Ланцюг розірвемо, а КОЛА ніколи
Враги не розірвуть, бо КОЛО, як сонце -
Зігріє народи, народи вкраїнські,
народи свободні!
Свободні в Трипіллі, - Русі,-Україні.
Тримаймося Слова землі України!
І Слово те Наше:
«УДАР!,-БАТЬКІВЩИНА!,-СВОБОДА»!

30.10.2012р., Харків

Перемога. яку мало хто очікував.

    Поздоровляю всіх Січеславців з перемогою, в тому сенсі. що в регіоні де найбільшим відсотком було 1.5 для націоналістів та і то у Кривому Розі, з тим. що отримали зараз, навіть не дивлячись на фальшування, які хай невеликі в окремих місцях. десь великі,  але були.
    Були вони на нашій дільниці закамуфльовані.

пʼятниця, 26 жовтня 2012 р.

Новини з виборчих дільниць.

Вчора ледве вдалось відбити першу атаку на те, щоб зробити вибори невідбувшимися. При проставлянні печатки "вибув" на дільниці де я головую №121193.
Зграя від ригів, що представляфють звісно різні партії. але вже декілька років ці вчителі зі школи працюють в

четвер, 25 жовтня 2012 р.

Інструкція ПР для спостережників, грошей не пошкодували

Попередньо нагадаю, що виплатили авансу членам комісій від партій, що працюють на ПР по 300 грв, після виборів обіцяють доплатити загальну суму до 2000 грв. Більшість з їх посібників вчителі та лікарі, яким ті на попередніх виборах обіцяли зробити держслужбовцями. але так і не зробили. Як гадаєте, чи виплатять залишок?
Готуються фальшування та обман виборців.

Сьогодні на моїй дільниці №121193 округу №27, прийшла жінка за свою матір 

запитати, чи можна голосувати їй на дому. Та не це головне, що вона повідомила. 

Вона   сказала, що до її матері та її сусідів. що так само вже старі і не можуть далеко 

ходити     приходили якісь люди, що  представились наче з моєї дільниці і сказали. що 

до них прийдуть зі скринькою, щоб   вони голосували на дому і не намагались 

дістатись до дільниці. 

У мене на це два варіанти: 

1. Риги, які через лікарів мають доступ до даних, де проживають старі 

немічні люди, вирішили пустити по цих хатах якихось лівих зі скриньками та 

вкраденими бюлетенями і додати їх вже у ОВК чи ЦВК від якоїсь липової дільниці з 

такими ж липовими протоколами.

2.Риги зрозуміли, що бабусі та дідусі будуть 

голосувати за комуняк або за опозицію, то вирішили просто перешкодити цьому і не 

пустити їх до дільниць...

Виборці писали на якихось папірцях розміром А5 заяви, хоча у нас всі заяви пишуться 

на А4...Треба таки провести обшук в штабі ПР у Дніпрі, та хто ж те зробить?Сам на 

себе нажене своїх церберів?


Схоже відбувалось у Києві.
www.spilnasprava.comУ Києві у 211 виборчому окрузі виявлено близько 8 тисяч заяв, в яких виборці Показати більше...

вівторок, 23 жовтня 2012 р.

75 років розстрілу у Сандармоху відзначать у Січеславі

3 листопада в місті Січеславі планується відзначити роковини трагедії Сандармоху. Більш детальна інформація пізніше, поки про трагедію і всеукраїнську акцію... Сандармох - 75 років розстрілу Спеціальний проект Радіо Свобода, приурочений 75-м роковинам розстрілу «соловецького етапу» в урочищі Сандармох у Карелії. Ми публікуємо списки українських жертв «Сандармоху» і просимо усіх небайдужих долучитися до цього проекту. Ідея позначити 2012 рік

неділя, 21 жовтня 2012 р.

Дільничні виборчі комісії на захисті Конституції...Неповний перелік партій, що продали місця в ОВК Партії Регіонів  зі списку представників партій на виборчій дільниці 121193 :
РУСЬ ЄДИНА,
ПАРТІЯ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ,
НАРОДНА ПАРТІЯ ,
ЛІБЕРАЛЬНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ,
СПРАВЕДЛИВА УКРАЇНА.
ЗЕЛЕНІ,
 ДЕРЖАВА.
КОЗАЦЬКА УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ,
 НАРОДНА ІНІЦІАТИВА,
 РЕФОРМИ І ПОРЯДОК.
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ ТРУДЯЩИХ.
АГРАРНА ПАРТІЯ.

 УКРАЇНА ВПЕРЕД ? - хочеться вірити, що бізнесмени середньої ланки вірять тому, що каже Королевська і будуть працювати чесно. а не на користь ПР.
Загалом з 24 членів комісії Партію Регіонів представляють на цій дільниці 14.
Не з опозицією - один від НУ Ющенка, незрозуміло з ким, проте звісно рядові проти ПР.
Комуністи рядові вірять гаслам Симоненка і зараз діють в комісіях проти ПР.
УДАР та його представники дивно якось визначаються, хоча рядові проти ПР. 
От і доводиться спиратись і на них у роботі в комісіях...
Всі 14 представників від ПР періодично викликають у офіс ПР для навчань.
Чому їх там навчають незрозуміло, бо коли роповідаю про методи застосовані ПР на попередніх виборах то ті . що раніше не брали участі в роботах в комісіях дуже дивуються, що такі фальшування можуть робити ті, хто робить в комісії поряд з ними. хто давав присягу на вірність дотримання законів України і відстороненість від політичних уподобань на користь народу Ураїни і державі, відповідно до законів та Конституції.

Раб Божий звільнись від новітніх рабовласників!

СВЯТО-ПОКРОВСКИЙ ХРАМ г.ДНЕПРОПЕТРОВСКА
Мария Козырева
Угодить всем людям невозможно. Более того, преступно даже желать угодить всем. Во-первых, потому что сказано: «Горе вам, когда все люди будут говорить о вас хорошо! Ибо так поступали с лжепророками отцы их» (Лк. 6: 26). Во-вторых, святой Павел говорит, что «если бы был рабом человеков, то не был бы рабом Иисуса Христа». Но, безусловно, обидно, иногда даже до смерти, как Ионе, обидно встречать бетонное непонимание или фарисейскую затаенную злобу в тех, с кем исповедуешь одну и ту же веру.

Одним кажется, что им все ясно и все ответы найдены. Всякое несовпадение чужой мысли с их «кристально-ясной» позицией кажется им посягательством на святыни. Эти задиристы и злопамятны.

Для других «все хорошо». На любую болезнь они посоветуют сделать то-то и то-то – и «как рукой снимет». То, что жизнь противоречива, а суд неизбежен, они как бы и не замечают. Именно такие «во время оно» перепиливали Исаию пилой и бросали Иеремию в тинную яму. Слишком уж те вопили много да слова все подбирали обидные, тогда как «все хорошо, и жив Господь, и здесь храм Господень».

ПРОТОИЕРЕЙ АНДРЕЙ ТКАЧЕВ


Олег Черненко
Дуже влучні слова, а як вони підходять до сучасної політики. то і передати неможливо. Те. що 2 тис років тому було головним - релігія. зараз підміняється новим поняттям - політика. Ніякої різниці немає. Тоді гоніння проти християн, зараз гоніння проти мислячих інакше, не так як мислять і роблять новітні рабовласники. Ми всі раби Божі і не можемо бути рабами людини, як би його не нахвалювали, та як би він не обіцяв Золота та срібла, та сите життя. Лише рабів може цікавити їжа та видовища. Людину вільну цікавить оточуючі його люди та їх єднання в любові один до одного і до Бога. Прийшов час звільнитись! Звільнись від раба людського в собі! Стань рабом Божим і нічиїм іншим!

субота, 20 жовтня 2012 р.

Напад на активістів "Відсічі" у Дніпрі депутатом Хижняком В.М.


Депутат погрожував активістам "Помсти за розкол країни"

Сьогодні  в Січеславі  близько 15:00 на активістів всеукраїнської акції "Помста за розкол країни" скоїв напад депутат районної Жовтневої ради в Дніпропетровську  - Хижняк Віктор Михайлович.
Інцидент стався на ж/м Перемога 1, біля зупинки "Піцерія".  Хлопець та дівчина розклеювали вже всім відомі листівки про те, чому не можна голосувати за Партію Регіонів.

Раптом до них підійшов чоловік, сфотографував їх обличчя, показав посвідчення депутата  і почав лаяти активістів: хлопця схопив за руку, а в дівчини вибив з рук телефон, коли вона спробувала зробити дзвінок.

Хижняку В.М. правда очі коле
За посвідченням чоловік виявився Хижняком Віктором Михайловичем -  заступником голови Жовтневої ради з питань діяльності виконавчих органів. Є припущення, що чоловік знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Представник влади,   погрожуючи молоді вигнанням з університету та міліцією, поліз  в рюкзак активістів і забрав  клей та агітаційний матеріал.

Під тиском чиновника хлопець та дівчина були змушені зірвати наклеєні поруч листівки і тільки після цього їм вдалося втекти.

Як ми бачимо, посадова особа не просто перевищила свої повноваження, а повела себе вкрай неадекватно - обшуковуючи  та виводячи з ладу техніку активістів "Помсти".  Людина забула про те, що є найманцем українського народу і показала всю свою хамовито-бандитську сутність, в якій  все зводиться до погроз та рукоприкладства.  Та в усьому можна побачити і позитив: хвилювання представників влади говорить про те, що правда таки коле їм очі.
Якщо нам погрожують - значить нас бояться!


Онука Чучупаки

http://geroyam-slava.blogspot.com/2012/10/blog-post_3105.html

пʼятниця, 19 жовтня 2012 р.

Держстат зафіксував крадійство "донецьких" у всіх інших регіонів.


Держстат розповів, де найбільші зарплати

Як повідомляє державна служба статистики України, найвищі показники доходів у другому кварталі 2012 року виявилися у жителів Києва (47708 млн грн) і у жителів Донецька (36 111 млн грн).

У розрахунку на одного жителя, у другому кварталі 2012 року кожен киянин отримав 13 264,9 грн, а кожен донеччанин - 6 323,6 грн.

У другому кварталі минулого року ці показники становили 10 482,7 грн і 5896,3 грн відповідно. Найменший дохід виявився у жителів Чернівецької області - він склав 3 851,5 грн на одну людину. Найвищий рівень виплат соціальної допомоги зафіксований у Донецькій області, її обсяг у другому кварталі поточного року склав 9157 млн ​​гривень.

Найнижчий рівень соціальної допомоги виплатили жителям Волинської області - 1522 млн гривень. У загальному обсязі доходів зарплата жителів України склала 42%, а соцдопомогу та інші виплати - близько 40%.

Влада відзначилась фальшуванням списку виборців, округ 25


У виборчий список внесли 700 неіснуючих бомжів

Звідки взялася цифра ніхто не знає, - сказали в комісії дільниці.

У списки виборців на виборчій дільниці № 121326 окружного виборчого округу № 25, на території Червоногвардійського району Дніпропетровська, включено 700 бездомних.

У список занесені 700 виборців, що живуть за адресою: вулиця Свердлова, 56, по якому розташований Дніпропетровський міський центр соціальної допомоги з притулком на 20 ліжок.  Причому в списках на цій ділянці серед передбачуваних бездомних, нібито знаходяться в центрі соцдопомоги, виявили осіб, які в дійсності не бездомні, а живуть у власному житлі за іншими адресами.

Члени комісії, які чергували на дільниці, пояснили, що цей будинок вперше внесений в ділянці: «Звідки взялася така кругла цифра - 700 - ніхто не знає, в такому вигляді списки прийшли до нас з держреєстру», - цитує їх 

Громадянська мережа ОПОРА.

Протест обкрадених людей.

Напередодні виборів у м.Дніпропетровську пройшов протест проти дій влади, яка колись відала землю під два дачних об'єднання, а сьогодні їх землі продає направо і наліво, так і не дозволивши приватизувати їм, єдиним,  хто має бути першим у списку претендентів на приватизацію цих земель.
Вони вийшли на вулицю з заявою. що не підуть на вибори. та чи звернула влада на декілька людей, коли може використати адмінресурс та перекрити це все фальшуваннями в десятки разів? Звісно, що ні.
Опісля, об 13 годині дня відбулась пресконференція з цього приводу.
До розмови зі скривдженими і на їх захист, на захист їх права на землю, встала лише органзація "Земля і воля" і поки ще діючий кандидат від опозиції. якого чи розміняли на користь влади або УДАРу, чи ні, йому особисто не повідомили. це Костянтин Писаревський.
Відео про ці події дивіться нижче.
Натискайте кнопку "відтворити все".

Ескіз
  • 8відео
  • 29:01тривалість

Обкрадені владою

 Відтворити все

неділя, 14 жовтня 2012 р.

Гімн ОУН — Марш Українських Націоналістів

Гімн ОУН — Марш Українських Націоналістів, створений на слова поета Олеся Бабія композитором О. Нижанківським. Затверджений Проводом Українських Націоналістів у 1932 р.

Зродились ми великої години,
з пожеж війни і з полум'я вогнів -
плекав нас біль по втраті України,
кормив нас гніт і гнів на ворогів.

І ось ідемо в бою життєвому,
тверді, міцні, незламні мов граніт -
бо плач не дав свободи ще нікому,
а хто борець - той здобуває світ.

Не хочемо ні слави ні заплати -
заплатою нам розкіш боротьби:
солодше нам у бою умирати
як жити в путах, мов німі раби.

Доволі нам руїни і незгоди -
не сміє брат на брата йти у бій.
Під синьо-жовтим прапором свободи
з'єднаєм весь великий нарід свій.

Велику правду для усіх єдину
наш гордий клич народові несе:
"Батьківщині будь вірний до загину -
нам Україна вище понад все!"

Веде нас в бій борців упавших слава -
для нас закон найвищий та наказ:
Соборна Українськая Держава -
вільна, міцна, від Сяну по Кавказ.

Категорія:

Ліцензія:

Стандартна ліцензія YouTube

Присяга УПА

Присяга вояка УПА (затверджена УГВР і введена наказом ГВШ ч.7, з 19. VII. 1944.) Я, воїн Української Повстанської Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю ycix Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського: Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном. Буду виконувати вci накази зверхників. Суворо зберігатиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому життю всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.

пʼятниця, 12 жовтня 2012 р.

Рідна мова


ПОНЯТТЯ "РІДНА МОВА" Що ж таке рідна мова? Яку мову вважати рідною? Хоч один підручник української мови для шкіл дасть відповідь на це питання? Не знайдемо ми відповіді на нього ні в підручниках мовознавства, ні в багатьох словниках. Визначення рідної мови є у Д. Розенталя і М. Теленкової "Язык, усваиваемый ребенком в раннем детстве путем подражания окружающим его взрослым".21 Але воно не дає вичерпної відповіді на поставлене запитання. А як же бути, коли дитина з раннього дитинства виховувалась у чужорідному мовному середовищі? На жаль, багато мовознавців забуває про те, що рідна мова закладена в людині генетично. Сучасна електроніка фіксує особливості національного плачу новонародженої дитини.22 То чи маємо ми право байдуже ставитись до свого національного генетичного коду? Чужа мова, насаджена в ранньому віці, гальмує розумовий розвиток дитини: "... учені підтвердили геніальний здогад Вільгельма Гумбольдта, висловлений у ХVІІІ ст., що мова у 
вигляді коду існує в нейроклітинах людського мозку і генетично передається від батьків до дітей. Навчання мови дитиною йде як розшифрування коду. Мало того, мозок людини має ділянки, функціональне призначення яких запрограмоване на майбутнє".23 Як стверджував видатний мовознавець Олександр Потебня, мислення дитини повинно формуватися на ґрунті рідної мови, і поки воно не дозріло, поки не сформувався остаточно мовно-розумовий апарат, двомовність є шкідливою. Давно помічено, що маленькі діти, коли вчаться розмовляти, самі створюють слова та їх форми іноді несвідомо за принципами давньоруської мови. Це ще один доказ того, що мова передається генетично з роду в рід, від дідів і прадідів онукам. Павло Мовчан пише у своїй статті: "Мова - це п'ята ефірна стихія, яка облягає національний простір, і зменшення її сфери призводить до утворень своєрідних озонних отворів, через які вривається чорна енергія, що деморалізує народ... Мова - це певним чином і антропологія. Зміна мови не може не позначитись на зміні антропологічного типу. Зменшується об'єм пам'яті, відповідно зазнають змін і півкулі мозку. Якщо замість 40 найменувань криги у балкарців чи 30 назв снігу у ненців вживається лише одна - просто "сніг", і просто "крига", то, зрозуміла річ, це не може не позначитись на всіх параметрах того чи того генотипу".24 Теза про існування двох "рідних мов", що насаджувалися всім поневоленим народам, за своєю сутністю є антилюдською і протиприродною. Двох рідних мов не існує, як не існує двох рідних матерів. Отож, "не цурайся Роду свого, його Звичаю та Мови; бо рідна Мова і Звичай зберігає енергію нації".25 Ось що таке рідна мова. Пам'ятаймо про це!

пʼятниця, 5 жовтня 2012 р.

Всеукраїнський козацький фестиваль «Самарська Покрова 2012»
Увага! Інформація буде уточнюватися і доповнюватися!

Оргкомітет: "Козацький благодійний фонд імені Івана Дмитровича Сірка" (об'єднує козацькі організації Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської областей, має представництва у м. Києві та м. Сімферополі, Запорізькій області).

Учасники: дитячо-юнацькі козацькі осередки, козацькі організації, вільні козаки, народні творчі колективи, майстри народних промислів, мешканці та гості міста.

Дата та час проведення: 6 жовтня 2012 року. Початок о 12:00; завершення о 18:00.

Місце проведення: прадавнє козацьке місто "Стара Самарь" - коріння міста Дніпропетровська.

Адреса: селище Шевченко, Самарський район, м. Дніпропетровськ.

Транспорт: маршрут №98 вул Д. Бедного, Центр.

Формат проведення: фольклорно-етнографічний козацький фестиваль. В програмі заходу: Козацьке Коло, виставка археологічних знахідок з "Богородицької фортеці", показові виступи з традиційних козацьких бойових мистецтв, майстер-класи по традиційній козацькій зброї, традиційні козацькі забави, змагання лучників, метання списів та корчів, кінний герць, народні танці, ігри та забави, дитячи ігри та змагання, лава на лаву!

Бажані гості: патріотично налаштована свідома активна молодь та студентство, всі, хто планує жити у Єдиній Соборній Благодатній Україні, кожен, хто вважає себе Громадянином України і прагне ним бути! Підприємці та бізнесмени, які вірять, що гріх бути бідному на Своїй землі.

Територія фестивалю вважається вільною від алкоголю, тютюну та лайки.

Творчим колективам, майстрам народних промислів, показовим групам, обов'язково подати попередню заявку до оргкомітету.

Охорону громадського порядку забезпечує козацька осавульська служба.

Координатори фестивалю: Владислав Ладигін, телефон: 067-633-94-95

середа, 3 жовтня 2012 р.

Загублена історія
Рясні Могили. 26 курганів на 18 гектарах. Приблизно один курган на ділянку з футбольне поле. Що це?

Напроти Лоханського порогу по лівому березі, вище села Діброва Синельниківського 

району Дніпропетровської області.

Таких курганних систем зустрічається декілька на теренах Дніпропетровщини.Частина 

курганів є, частину можна побачити по

 круглим плямам на ріллі, частину вже не знайти