Місто на Дніпрі. Як би його не називали в різні часи:Кодак, Половиця, Єкатерінослав, Катеринослав, Новоросійськ, Дніпропетровськ або Днєпропєтровск, Січеслав, останні
часи від Совєтів в народі живе одна єдина назва міста - Днєпр, або українською Дніпро...

пʼятниця, 30 листопада 2012 р.

АРТ-ВЕРТЕП (є таки чудо і в нашому місті!)


АРТ-ВЕРТЕП: АФІША
  Вітаємо Вас! В останній цьогорічний осінній день пропонуємо найцікавіше з культурного життя країни! А також не забувайте що в розпалі святкування вечорниць та підготовка до різдвяно-новорічних свят!
  Вже наступного тижня святкуємо Введення, Катерину та Юрія (Георгія). Починаються гадання та репетиції колядок!
Шануй своє!


Концерт гурту "Арт-Вертеп" на безстроковому протесті на захист мови.(відео)
    Новини коротко:
Нагадуємо, що цікаво та незабутньо відсвяткувати передноворічні корпоративи та різдвяні свята Ви можете звернувшись до нас – Мистецької агенції «Арт-Вертеп».
   Дитячі майстер-класи та дорослі ігри, танці та спів, гарний настрій та ексклюзивні подарунки створять Вам свято від Сяну до Дону!
   Для дніпропетровців та гостей міста повідомляємо про відкриття приймальні Святого Миколая в Культурному центрі «Арт-Вертеп» (вул.Червона 11) починаючи з 19-го грудня. Отримати подарунок від справжнього українського чарівника можна буде до 30-го грудня попередньо повідомивши помічників Святого Миколая за телефоном:  +38 050 361 62 82 або електронною поштою: artverte@gmail.com
    Гурт мандрівних дяків «Вертеп» з різдвяно-новорічною програмою почне грати Вечорниці 13-го грудня на Андрія і аж до 20-го січня!
   Для бажаючих запросити музик до себе на свято дзвоніть та пишіть:  +38 066 272 26 24 та tim.artvertep@gmail.com «Жива» музика з традиційними народними інструментами та фірмовим «Вертепним» багатоголоссям гарантовано надасть Вам здоров`я на цілий рік!
      Спеціально до свят «Вертеп» пропонує два варіанти музичний віншувань: повний склад «Вертеп-бенду» (7 музик) для спеціальних майданчиків, та акустичні троїсті музики (3-4 вертепника) для щедрівок та віншувань в малих площах, квартирах чи офісах!
   З 6 по 9 грудня в Києві вперше відбудеться Фестиваль документального театру, в рамках якого глядачі побачать найкращі зразки праць в цьому напрямку з Росії, Німеччини та України.

Громадські слухання про необхідність вулиці Гітлера в Дніпропетровську.


30.11.2012 18:52

Ні, вам не почулось. Це дійсно так. Намагання вчинити якісь слухання по переіменуванню вулиці Косіора, або взагалі обговорювати чи необхідна така вулиця, влаштовувати голосування - це дурість вищої ланки. Адже для кожного українця Косіор є тим самим Гітлером і зла зробив Україні не менше. 
Отже, висновок один. 
Той, хто це влаштовує, хто захищає назву Косіора, Постишева. Чубаря він перетворюється автоматично у захисника Гітлера. 
Те, що намагаються зараз зробити окремі засоби масової дезинформації, що зомбують населення брехнею про начебто доброго дяду Косіора, або звичність цієї назви для людей - є фашистами і ніким більше. Саме фашисти були б теж не проти, аби знищити українців, те саме робив Косіор, те саме роблять захисники цієї назви вулиці. 
На цьому ресурсі було влаштоване опитування і результати його виявили, що насправді розумних і чесних людей в нашому місті більшість. Більше 51 відсотків проголосувало за переіменування вулиці Косіора.Лише 34 відсотків проти і близько 15 байдуже. Це говорить лише про те, що вирощуючи радянську людину КПРС натомість виростила фашиста. саме ці 34 відсотки визнали себе фашистами і стали на один щабель з цими катами: Косіором, Постишевим, Чубарем, Гітлером.

Громадські слухання про необхідність вулиці Гітлера в Дніпропетровську.

вівторок, 27 листопада 2012 р.

Порушення конституційного права громадян на власність і працю

Vladimir Fomitskiy
http://www.ligapkr.org/dnepr/713-nochyu-v-dnepropetrovske-tyazheloy-tehnikoy-snesli-rynok-utrom-opublikovali-zakonoproekt-o-rynkah.html

"Ночью в Днепропетровске тяжелой техникой снесли рынок - утром опубликовали законопроект "о рынках"

 Милиция наблюдала со стороны, как, начиная с 8 часов вечера, на территорию Нагорного р

 Олег Черненко
Я був присутній випадково декілька днів тому, як підприємці з цього ринку намагались докричатись до влади про беззаконня, яке над ними нависло, по знищенню їх бізнесу. Вийшла жіночка і пригрозила, що якщо не приберуться геть. то з ними розмовляти ніхто не буде...

понеділок, 26 листопада 2012 р.

Про гроші та переіменування вулиць катів.

   Зазвичай нам дорікають, що доведеться витратити багато грошей на переіменування навіть однієї вулиці.
Звісно якісь витрати будуть зі сторони держави. але не громадян. Проте виплати ці за українськими законами можуть бути розподілені на доволі довгий термін - до 10 років.
   Щодо витрат, то що ми бачимо в нашому реальному житті?
За минулий 2012 рік переіменовано у місті 8 вулиць , що коштувало державі трохи більше 90 тис.грв., що не іде ні в яке порівняння з міліонними витратами на аллею 80 рокків Дніпропетровщини. наприклад.
   Влада яку ми, мешканці міста, обирали, чи витрачає вона кошти на потреби городян, чи на щось інше, не таке нагальне, або взагалі непотрібне?
   Бачимо ж ми наступне.

Суд над винуватцями голодомору(витяг)


архивні документи, що підтвердили вину:
-------------------------------------
 Сталіна (Джугашвілі) Й. В.:
 повідомленням Хатаєвича М. М. ЦК ВКП(б) від 12 березня 1933 року про важке становище з продовольством і смертність від голоду в Дніпропетровській області;
 директивним листом від 7 грудня 1932 року № П 4731 з письмовою вказівкою Секретаря ЦК ВКП(б) Сталіна Й. В. про проведення репресій і призначення кримінального покарання керівникам Оріховського району Дніпропетровської області у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років та інше;

пʼятниця, 23 листопада 2012 р.

Голодомор та мешканці - два різні світи

Саме так схотілось назвати лист-звернення, відкритий лист від Тетяни Невської, про цьогорічні роковини величайшої трагедії світу - ГОЛОДОМОР.
Отже читайте

Переддень жалоби. 80 річниця голодомору-геноциду 1932-1933 років. ДніпроПЕТРОВСЬК. Вулиця КОСІОРА.


— Голодомор?! Да не было никакого голодомора!
— Да будьте вы прокляты со своим голодомором!
— Голодомор?! Пусть его Ющенко отмечает!
— Какой ещё голодомор?! Да это всё вы, бандеровцы, придумали!
— Никто ничего про голодомор и не знает. Только вы, бандеровцы, об этом говорите!
— Я родился в 33-м – никакого голодомора не было!
— Голодомор?! Да когда это было? История, кому сейчас это нужно?

Це лише частина почутого мною сьогодні. Враження

Голодомор - геноцид українців (119 ВІДЕО)

http://www.youtube.com/watch?v=txafj6TnrZQ&list=PL98B71A728FFC0244&feature=plpp_play_all


Ескіз
 • 119відео
 • 55:56:12тривалість


Голодомор - геноцид українців

власник: Golden Lion
 Відтворити все

четвер, 22 листопада 2012 р.

Країни, що визнали Голодомор в Україні 1932—1933 років


Голодомор в Україні 1932—1933 років офіційно визнали геноцидом українського народу і засудили:

Австралія
Андорра
Аргентина
Бразилія
Ватикан
Грузія
Еквадор
Естонія
Іспанія
Італія
Канада
Колумбія
Латвія
Литва
Мексика
Парагвай
Перу
Польща
Словаччина
США
Угорщина
Чехія
Чилі
Мне нравится65

середа, 21 листопада 2012 р.

Татьяна Миронова о языке

Дуже цікаві лінгвістичні вправи однієї російської панночки. але якби вона копнула глибше . в своїх аналізах та дійшла до руської(від Нестора, тобто до староукраїнської-прамови) а потім заглянула б ще у санскрит, то її аналіз був більш гармонійним і зрозумілим. Нариклад аналізуючи слово  “нагой” вона правильно його відносить до низменних слів, так званого “зла”, але якби вона подивилась глибше то віднайшла що у санскриті цей корінь "наг” позначає не голий а назва змія- тобто символу першородного гріха!!!… Треба нашим лінгвістам покопатись на прикладі аналізу зробленого російською вченою та розширити його… А те що вона за сучасне російське слово видає українське слово “кривда”, слово яке навіть Даль не включив до свого словаря(http://slovardalja.net/view_search.php ). тому що воно не русское а українське, це верх нахабства великоруського шовінізму.
Про те ж . що Даль перший свій тлумачний словник назвавтаким, що тлумачить "великорусское наречие русского языка" росіяни звісно давно забули1:03:35
О русском языке и духовности, ТатьянаМиронова 1
О русском языке,Татьяна Миронова, духовность :: О русском языке и...
04.04.2011
rutube.ru

вівторок, 20 листопада 2012 р.

Пам'ятаємо 1932-33

Брати Стругацькі.


Миры братьев Стругацких в цитатах  Світова література понесла чергову втрату. Слідом за визначними фантастами Гаррі Гаррісоном і Реєм Бредбері з життя пішов класик радянської літератури, сценарист і перекладач Борис Стругацький.

  Письменник помер на 80-му році життя в Петербурзі. Останні днем ​​фантаст провів у лікарні. Його колеги і друзі були приголомшені втратою.

  Редакція РБК вирішила привести найвідоміші афоризми з творів братів Стругацьких, щоб нагадати, яке колосальне вплив зробили на російську літературу письменники, на книгах яких виросли кілька поколінь читачів.

  понеділок, 19 листопада 2012 р.

  Помер Борис Стругацький


  Online

  неділя, 18 листопада 2012 р.

  18 листопада 1935 - у Варшаві почався суд над 12 членами ОУН,  18 листопада 1935 - у Варшаві почався суд над 12 членами ОУН, обвинуваченими у співучасті в убивстві міністра внутрішніх справ Польщі Броніслава Пєрацького. На лаві підсудних поруч зі Степаном Бандерою були Дарія Гнатківська, Ярослав Карпинець, Микола Климишин, Богдан Підгайний, Іван Малюца, Яків Чорній, Євген Кочмарський, Роман Мигаль, Катерина Зарицька, Ярослав Рак, Микола Лебедь.
  Акт обвинувачення займав 102 сторінки машинопису. Звинувачені відмовлялися говорити по-польськи, віталися окликом "Слава Україні!", перетворили зал процесу у трибуну пропаганди ідей ОУН.
  У січні Бандеру, Лебедя, Карпинця засудять до страти, решту - від 7 до 15 років ув'язнення

  пʼятниця, 16 листопада 2012 р.

  Сказочная Русь - антижидівський(читай антиукраїнський) фільм Зеленського і Ко.

  Нехай нікого не  страхає вислів антижидівський, бо писати антисемітський не можна через українську традицію, що заважає писати семіт, коли семітів неймовірна кількість племен. а жидів(це українською значить євреєв) чітко визначене одне плем'я...До того ж ще великі українські письменники називали людей цього племені жидами і не вважали це зазорним, як навіть великий російський письменник Шолохов. Тож зупинимось на загально прийнятому літературному слові...
  Проте мультфільм, що представлен нижче доволі грубо показує не тільки журналістів, що вибрані саме з цієї нації, а доволі грубо показує і президента, якого українським вважають по суті весь світ - Ющенка, назвавши в кінці його крадієм...
  Як би я не відносився до Ющенка. але дозволити таке по відношенню до одного з президентів, хоч він і дозволив вкрасти іншому цілу країну, не можна.
  Щодо останнього президента, то я особисто вважати його президентом не збираюсь, бо людина. яка зрадила клятві на Євангелії не може бути визнана ні перед Богом, ні перед людьми.
  Але цей антижидівський жидівський клан Зеленського та Ко. виконуючи волю своїх патронів по знищенню іміджу України,  роблять все для цього. Згадайте всі їх знущання над українцями, над українською традицією і козацтвом і зробіть самі висновок. Чи вільна це преса, чи замовлене паскудство проти України...

  Як козаком стати

  четвер, 15 листопада 2012 р.

  Українській світ у паралельному вимірі

  Микола Лукашов про 3-й гетьманат, Перехід IY та місто Сонця.
  Що це,  нове об'єднання чи чергове  розділення українців?

  В центрі Дом, відбувся вечір запитань та відповідей влаштований з приводу відкриття клубу, де Микола Лукашов збирається зібрати своїх прихильників у впроважденні нового, за його думкою втілення по об'єднанню українців...

  середа, 14 листопада 2012 р.

  Журнал «Січеслав»: нове число  Журнал можна придбати в приміщенні Спілки, яке вона орендує у обл. іст. музеї

  Журнал «Січеслав»: нове число
  Журнал «Січеслав»: нове число
  Напередодні найбільшого козацького свята – Покрови та 70-ої річниці з дня створення Української Повстанської Армії побачило світ нове число часопису дніпропетровських письменників “Січеслав”. Це перше число журналу, головним редактором якого є письменник Сергій Злючий.
  Як зазначив у передмові до оновленого “Січеслава” Михайло Слабошпицький: „Січеслав” – це також територія нашого опору. Також наша відповідь загрозам і підступам. Кожне друковане талановите українське слово помножує енергію нашого опору, побільшує український авторитет, додає нам прихильників і оборонців…”.
  За розповіддю Сергія Злючого, до випуску цього номеру вони ішли дуже довго. Розробили нову концепцію журналу, новий дизайн, запросили до співпраці багатьох цікавих авторів і не лише з Дніпропетровщини.
  Сергій Злючий
  Сергій Злючий
  Так, до нового «Січеслава» увійшла добірки віршів українського поета, який мешкає у Нью-Йорку, Василя Махна та Анни Багряної, а також поезія Інни Завгородньої – молодої поетеси з Дніпропетровська; мала проза Галини Крук, стаття Євгена Маланюка «Малоросіянщина» та передмова до неї Олега Багана – цьогорічного лауреата премії імені Степана Бандери, публікації Юрія Буряка та Олександра Завгороднього. Над оформленням журналу працював художник та дизайнер Сергій Кавика-Алієв, а на обкладинці використано зображення художника Олександра Чегорка.

  http://ualit.org/?p=4540

  понеділок, 12 листопада 2012 р.

  Меценат і побратим
  Протягом свого існування <Дніпропетровський національний історичний музей>>> поповнював свої колекції, крім іншого, і за рахунок меценатської діяльності. Одним з друзів нашого музею останні роки є Дмитро Олександрович Піркл.
  Протягом 2007-2012 рр. підприємець м. Дніпропетровська Д. О. Піркл подарував Дніпропетровському національному історичному музею ім.Д.І.Яворницького, більше 200 цінних історичних пам‘яток, які органічно влилися в музейне зібрання. Серед них 2 золоті, 54 срібні, 31 нейзильберові ювілейні та пам‘ятні монети України; 11 срібних пам‘ятних медалей із серії «Україна козацька земля», пам‘ятний знак «Україна – центр Європи», сувенірна плакета «Євпраксія Всеволодівна – королева Германії», золота пам‘ятна медаль «Роксолона», а також раритетні фотографії, листівки, облігації, карти та гравюри. Крім того до наукової бібліотеки музею ними подаровані букіністичні цінні книги, брошюри з музеєзнавчої та історичної тематики.
  З 2007 р. Д.О. Піркл займається благодійною діяльністю. Він подарував цінні пам‘ятки не тільки до фондів Дніпропетровського національного історичного музею, а також до фондів Львівського історичного музею , Музею Івана Гончара у Києві, Український музей у Нью-Йорку – сувенірний пам‘ятний знак «Україна – центр Європи», до Чигиринського національного заповідника — 7 срібних медалей, присвячених гетьманам України. Якщо порахувати кошти, які було затрачено на поповнення музейної колекції новими матеріалами, це буде понад 120 тис. грн. Але благодійництво по відношенню до музейної колекції не вимірюється грошима, тому що з роками вартість музейних предметів зростає.
  Тел. для довідок 46-34-22   
  http://museum.dp.ua/news_0446.html

  Кодацька паланка відзначила чергову річницю існування збором в Галушківці.  Віктор Орел , про голодування та про своє затримання у Дніпропетровську

  Віктор Орел про своє затримання 7 11 2012


     Віктор Орел об'являє голодування


   


  Свавілля міліції Дніпропетровськ 07.11.2012


  Свавілля міліції Дніпропетровськ 07.11.2012


   


  Artem Fisunov повідомив зміст позову

   Прокурору Дніпропетровської області Державному раднику юстиції 2 класу Марчук Н.В. Депутата Самарської районної у м.Дніпропетровську