Місто на Дніпрі. Як би його не називали в різні часи:Кодак, Половиця, Єкатерінослав, Катеринослав, Новоросійськ, Дніпропетровськ або Днєпропєтровск, Січеслав, останні
часи від Совєтів в народі живе одна єдина назва міста - Днєпр, або українською Дніпро...

пʼятниця, 15 січня 2016 р.

ЛЕГЕНДИ МАЮТЬ ПРАВО НА ЖИТТЯ...

Adam Viter додає 3 new photos.
Сященик Української православної церкви Київського патріархату виконуючи обов'язки військового капелана. А навколо нього стояли терористи іх воєнторгу Путіна і знущалися — «Як священик сам буде переносити тіла загиблих Героїв в кузов Газелі». Допомагати священику ніхто не хотів. Чекали видовища. Говорили, Отче, якби я лежав на цьому місці, навряд чи українські воїни допомагали б священику переносити тіла в фургон. Священик першим ділом неспішно віддав честь, поцілував — урочисто підняв і скрутив Державний Прапор України, поклав його в кузов і сказав терористам із воєнторгу РФ Путіна. Ці загиблі за Батьківщину воїни сьогодні постали перед Богом. Кожен з вас буде відповідати перед Богом, але не за поступки цих загиблих воїнів, а за свої власні гріхи. Після чого терористи Путіна неохоче допомогли занести тіла загиблих воїнів Народу України всіх національнестей в кузов автомобіля.
P. S. Федір Леоха с. Красный партизан. Герои и защитники г. Дзержинск. В інтернеті було відео про цього священника капелана УПЦ КП.
https://l.facebook.com/l.php…
http://www.globalresearch.ca/…/2015/04/ukraine-soldiers-dea…
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/…/12572948_16670191135…
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/…/12540972_16670191602…


Те що тут написано не зовсім правда,вірніше зовсім не правда.Фантазії на тему.
Миф.
Честь не віддавав,прапор не цілував.
Так,прапор змотав і поклав в машину,і щось таке казав і відповідав,взяв воєнніки,подякував "Душману" за те що віддав хлопців,і ледь не зірвався.Там був ще Володимир Фоменко ,його присутність давала впевненість і не давала "попливти".А може і не так було,можливо кожен бачив щось інше.Думаю не важливо.
Слава Богу тіла хлопців спочивають з миром.Доречі 2-ге фото потрапило в тор 100 по версії Associated Press.
Отаке от шоу.
Це війна,а на війні,як на війні.Інакше не буває.
Я хочу про "після війни".
Я люблю оцей вальс Стінга https://www.youtube.com/watch?v=2wmaUw_I33g&spfreload=10%2 після війни я його станцюю.Я люблю танцювати вальс.Колись в школі ми з моєю дружиною були танцювальною парою,зараз парою лишились,тільки давно вже не танцювали.Так от після війни буде вальс,бо нас не зламати,Ми не озлобимся,хоч вони цього хочуть,не осатанієм,бо ми люди.
Я БУДУ прощати,але НЕ ЗАБУДУ НІКОЛИ.Бо як що не прощу,то треба танцювати бойовий танець,а я хочу ВАЛЬС.А як що забуду,то це буде імітація радості,а я хочу знати ціну радості,і хочу бути вдячним за цю радість.
Вибачте за дурню,може треба було щось про "ярость благородную",але ярость то не ВАЛЬС,про неї довго не побалакаєшь,зразу хочеться до бою,а там чи ти-чи тебе.А про ВАЛЬС і про МОРЕ,і про ЛЮБОВ можна вічно і разом.АМІНЬНемає коментарів:

Дописати коментар