Місто на Дніпрі. Як би його не називали в різні часи:Кодак, Половиця, Єкатерінослав, Катеринослав, Новоросійськ, Дніпропетровськ або Днєпропєтровск, Січеслав, останні
часи від Совєтів в народі живе одна єдина назва міста - Днєпр, або українською Дніпро...

понеділок, 31 грудня 2012 р.

Полковий устрій України -ГЕТЬМАНЩИНА


Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
У XVII — XVIII століттях більша частина земель сучасної центральної і східної України входила до складу військово-адміністративне формування під назвою Військо Запорізьке (інші назви - Гетьманщина, князівство Руське). Військо Запорізьке сформувалося внаслідок поєднання двох стародавніх державних традицій - руських князівств (Київської Русі - Великого князівства Руського або Київського і Великого князівства Литовського) з одного боку і Монгольської імперії та її складової - військово-адміністративного формування Золота Орда (Золоте Військо) з другого боку. Принципи побудови Війська Запорізського нагадують принципи побудови війська (військово-урядового аппарату) Монгольської імперії (Орд-Військ, що

четвер, 27 грудня 2012 р.

Красная чи Червона ?Ще один міф про ROSSIA (Червона)! Так непомітно замість "ROS" стало "RUS" !!! Росію створив та назвав Петро І своїм Указом у 1721 році. Даючи назву державі Петро І мав на увазі Rossia (Rosso) Червона !!! З того ж ряду назва "Червона площа" "червоні стрільці", "червона армія", у часи революції 1917 року так звані "червоні". Тож в вони з "червоних" перетворюються на "русских"


З написаним вище можна б було погодитись, проте щодо площі, то нагорі тлумачення напевне помилкове. Те, що там було місце страт Лобне місце, може і дало назву тій площі, що вона Червона від крові?
Походження слова червоне в українській мові, читай староруській, було відоме. Воно пішло від "черв" тобто від хробаків з яких видобували саме у червні червону фарбу. То і країна так звалась, бо червону фарбу для тканини, що не вигоряла від сонця робили лише тут?

Ще один міф про ROSSIA (Червона)! Так непомітно замість "ROS" стало "RUS" !!! Росію створив та назвав Петро І своїм Указом у 1721 році. Даючи назву державі Петро І мав на увазі Rossia (Rosso) Червона !!! З того ж ряду назва "Червона площа" "червоні стрільці", "червона армія", у часи революції 1917 року так звані "червоні". Тож в вони з "червоних" перетворюються на "русских"


Інша справа з назвою Красная площадь, що в місті Дніпропетровську там вулицею Красная. Дуже цікаві трансформації відбуваються. Якщо ми раніше знали, що ця площа що названа за свою красу, бо була перед Троїцькою церквою, а вулиця що ішла від неї теж так називалась, а не від того, що вона червона. Проте за нинішніх дуболомів, що правлять і сидять у владі, плошу стали писати як Червону, акцентуючи її політичну назву від Червоної армії мабуть. Проте вулиця так і залишилась Красна... Ці совки, що сидять у владних структурах не бажають навіть вникати чи розбиратись з назвами вулиць і плодять дурість на кожному кроці.
Олег Черненко

середа, 26 грудня 2012 р.

Історія, як її вкрали

Ми пам’ятаємо!!!
20.12.1720 Московський цар Пьотр І видав указ київському губернаторові, щоб «во всех монастырях, обитающихся в Российском государстве, осмотреть и забрать древние жалованные грамоты и другие куриозные письма оригинальные, рукописные и печатные…». Цим указом Пьотр І започаткував практику вивезення з України повністю усіх архівних документів, започаткував підхоплену всіма наступними правителями Московії (Російської імперії, РРФСР) злочинну практику пограбування завойованого українського народу із метою позбавлення його історичної пам’яті.
світлину від Юрій Квітка.

Ми пам’ятаємо!!! 20.12.1720 Московський цар Пьотр І видав указ київському губернаторові, щоб «во всех монастырях, обитающихся в Российском государстве, осмотреть и забрать древние жалованные грамоты и другие куриозные письма оригинальные, рукописные и печатные…». Цим указом Пьотр І започаткував практику вивезення з України повністю усіх архівних документів, започаткував підхоплену всіма наступними правителями Московії (Російської імперії, РРФСР) злочинну практику пограбування завойованого українського народу із метою позбавлення його історичної пам’яті.

Комітети ВРУ- дерибан чи розподіл?


Ахметов і Яценюк прикупилися. Найбільші переможці парламентського розподілу

Сергій Лещенко, УП-
Апетит приходить протягом їжі. Якщо одразу після жовтневих виборів регіонали обговорювали скорочення числа комітетів у парламенті, то в підсумку довелося створювати нові.
В останній робочий день перед канікулами депутати поділили посади у Верховній Раді. Головним переможцем з боку влади виявився Рінат Ахметов, а серед опозиціонерів найбільше своїх людей прилаштував у кабінети з приймальнями Арсеній Яценюк.

вівторок, 25 грудня 2012 р.

Протест проти призначення Табачника.

   Сьогодні за ініціативою ВО Сволоди, відбулись протестні виступи по всій Україні. Осторонь від цього не був і Січеслав. де під будівлю адміністрації прийшло близько 50 чоловік.
   Як пояснив таку малу кількість голова міської Свободи Герман Назаренко:" Сесія. тому багато студентів зайняті цим і на протест прийшли лише вільні..."
Окрім Свободи я бачив представників і інших громадських та партійних організацій,  Було багато виступаючих, окрім вже перерахованого Германа Назаренка виступив ще і Андрій Денисенко, а також інші представники Свободи та громадських організацій.         Батьківщина теж була разом зі Свободою, хоча лише Свобода була з прапорами. Були представники ветеранських  організацій міста, підприємці та козаки.
   Пікет виявився, хоч і малолюдним, проте доволі насичений дійством.
По-перше, як завжди заявлене місце було очеплене міліцією, що охороняла доступ до самих будівель, та цього здалось мало і влада вдалась до перевіреного методу закриття майдану - проведення робіт з допомогою кранів і вишок, нібито для підготовки новорічних вогнів на деревах.
   Пікетуючі і не намаглись навіть дістатись до центру майдану. бо воно і не було потрібно, якщо влада вигнала правоохоронців на свій захист, отже таки почула, що хочуть протестувальники і це було головним.
   Обмежитись цим і було б достатньо, проте виступи були доповнені невеличким перформансом. Кожен бажаючий міг кинути сніжком у портрет Табачника. Найбільш влучний отримував приз. Так розважиалаось молодь, проте і діти, що проходили повз. теж долучились до цієї народної забави...
http://vk.com/feed?z=photo-34637803_294234347%2Fwall5403902_3339

   Протест пройшов весело і без ексцесів. правда якісь українофоби і підходили з провокацією, а люди, що мало обізнані у злодіяннях Табачника і взагалі не розуміли цього дійства,

понеділок, 24 грудня 2012 р.

Похорони голови Братства ОУН-УПА Січеславщини Андрушківа С.С.

Сьогодні відбулось прощання з одним з останніх вояків УПА на Січеславщині, що проживав тут після відбуття багаторічного ув'язнення у таборах ГУЛАГу...
Ескіз
 • 6відео
 • 11:20тривалість

Прощання з вояком УПА Андрушківим

власник: Олег Черненко
 Відтворити все

 1. Ескіз0:44
  1

  MOV004

  автор: Олег Черненко 
 2. Ескіз6:07
  2

  MOV005

  автор: Олег Черненко 
 3. Ескіз1:14
  3

  MOV006

  автор: Олег Черненко 
 4. Ескіз0:32
  4

  MOV007

  автор: Олег Черненко 
 5. Ескіз1:40
  5

  MOV008

  автор: Олег Черненко 
 6. Ескіз1:03
  6

  MOV009

  автор: Олег Черненко 

День народження Чорновола В. відзначили у Січеславі.(фото та відео)


субота, 22 грудня 2012 р.

Методи тиску на дільничні виборчі комісії і методи фальшувань та протистояння їм.

Нижче подається мій виступ на конференції, що  пройшла 22.12.2012 у Дніпропетровську під назвою «Методи незаконного впливу на волевиявлення виборців і фальсифікації результатів виборів та шляхи їх нейтралізації»

Я був Головою звичайної виборчої дільниці 121193 27 округу. Хоч зветься вона і звичайною, проте це просто назва.  По  кількосчті виборців вона вважалоась великою 2360 виборців.

1.Я був призначений на дільницю по квоті Народного Руху лише перед другими зборами членів ДВК.
Пізніше я взнав, що багато людей відмовились головувати на дільницях від опозиції без почнення причин.
Гадаю, але підтвердити того не можу, що якийсь тиск був можливий на них, адже списки тих, хто попередньо внесен на ці посади були відомі в місцях подання, як опозиції, бо я бачив ці списки з номерами телефонів, так і владі. 
Інакше пояснити, чому велика кількість людей відразу відмовилась від головування не можу.

Ескіз
 • 19відео
 • 1:49:53тривалість

Конференція 22.12.2012

власник: Олег Черненко
 Відтворити все

пʼятниця, 21 грудня 2012 р.

Кошовий отаман Іван Сірко

Останній рік на кожному перехрасті міста ми зустрічаємо його портрет. він же зображен і в алеї присвяченій юбілею області. його могила знаходиться неподалеку від Капулівки, та що ми знаємо про нього?

ХАРАКТЕРНИК ІВАН СІРКО
Життя цієї людини оповите легендами. Іван Дмитрович Сірко (близько 1610 – 1680), славетний кошовий отаман Запорозької Січі уособлював, мабуть, як ніхто з когорти визначних українських полководців XVII століття, лицарську вдачу. Військовий і політичний український діяч, до самої смерті, обирався січовиками кошовим отаманом, тому й цілком справедливо вважався найуспішнішим оборонцем українського народу. Найбільших лаврів він здобув у боротьбі з турками і кримськими татарами. Прискіпливо підрахував кількість перемог Сірка (за жодної поразки їх набралося 55!) визначний дослідник Запорозької Січі Дмитро

Самарська сотня - показові виступи

Репресії проти опозиції в ДніпропетровськуНАЦІОНАЛІСТИЧНА ДІЯ СІЧЕСЛАВЩИНА
ТОВАРИСТВО УВАГА!!!!!!!
Після акції під міською радою Одеси, почалися репресії студентів з патріотичними вподобаннями.
Наразі відомо, люди в цивільному представилися працівниками правоохоронних органів вдерлися до гуртожитку університету Мечнікова.
Затримано Баклана Віталія, студента 4 курсу історичного факультету, його друзі повідомили, що його повезли без всіляких пояснень у невідомому напрямку!
ПРОШУ ПОШИРИТИ ІНФОРМАЦІЮ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ.