Місто на Дніпрі. Як би його не називали в різні часи:Кодак, Половиця, Єкатерінослав, Катеринослав, Новоросійськ, Дніпропетровськ або Днєпропєтровск, Січеслав, останні
часи від Совєтів в народі живе одна єдина назва міста - Днєпр, або українською Дніпро...

пʼятницю, 14 вересня 2012 р.

Клан Яцуби - Морозенко комунофашисти олігархи місцевого розливу.Морозенко страхає вчителів!



У Дніпропетровську кандидат в депутати від «регіоналів», племінник Яцуби залякує вчителів
Теги: Морозенко, Євген Морозенко,

Вчителі - це залежні від начальства бюджетники, а тому - народ полохливий. Попросити їх висловити вголос невдоволення на адресу керівництва школи, районо, або, не дай бог, вищих органів, все одно, що намагатися розбудити мертвого. Про свої проблеми вони говорять, але з однією умовою: «будь ласка,
анонімно, без прізвищ». Але іноді і вчителів прориває.

Одна така історія з сумним фіналом трапилася нещодавно в Ленінському районі. Почалася вона з того, що Євген Морозенко - племінник екс-губернатора та екс-міністра Яцуби - захотів стати народним депутатом. Для початку він відсунув убік ще одного бажаючого - голову райради Коваленко. Потім замучив район десятками білбордів. На одних директор агрегатного заводу названий «ініціатором» все, що відбувається на прилеглій території. І дороги робляться за його «ініціативи», і стадіони, і дитячі сади. Хіба що ворони каркають і сонце встає поки за власною ініціативою, а не морозенковскою. Така от не смішна (робиться все за бюджетні гроші за планом Вілкула? точніше за рішенням міськради до якої Вілкул ніякого відношення не має) і наївна (люди не захоплюються, а плюються) самореклама. Але сам Морозенко людина, аж ніяк, не наївний. Те, чого не може добитися рекламою, він видавлює силою.

У липні багато ЗМІ міста повідомили про те, що вчителі Ленінського району звернулися до губернатора Вілкула з проханням захистити їх від домагань Морозенко. Адміністративних, природно, домагань. Вчителі відправили губернатору листа, у якому розповіли як Морозенко вербує їх в свою групу підтримки. Цитували загрози кандидата: «Або я за допомогою вас проходжу в Раду, або ніхто тут працювати не буде!».

Лист з підписами півсотні працівників навчальних закладів району 5 червня було зареєстровано в канцелярії ОДА. Відповіді вони не отримали і по сей день. Зате через три тижні позбулася роботи завідувачка ленінським райвно Наталія Абросимова. Її змусили написати заяву про звільнення за власним бажанням. Наші джерела з районної влади кажуть, що це звільнення ініціював, образившись на неслухняних вчителів, Морозенко.

Вакантне місце заврайвно зайняла директор 106-ї школи Наталя Бергеман. Ніякої інформації про неї у відкритих джерелах, в принципі не знайти. Є одне посилання на сайті Партії Регіонів, де сказано, що 13 січня Бергеман в своїй школі прийняла партійний захід - зустріч ПР з ветеранами та одинокими громадянами.

А з неофіційних джерел вимальовується дуже цікава картина: Наталя Бергеман знаходиться в родинних зв'язках з гендиректором заводу Петровського. Наталя - дружина брата Геннадія Бергемана.

Кому і навіщо знадобилося проштовхувати на посаді родичку гендиректора заводу? Морозенко. Нескладно здогадатися, що це своєрідний Ченч - я вам родичку по службі просунемося, ви мені голосами ваших роботяг на виборах підсобити.

Крім того, «ручна» завідуюча райвно - це продовження тиску на освітян району. Вчителі розповідають про те, що з ними постійно проводять збори-накачки директори шкіл. А директорів пресують понад: кожен зобов'язаний отримати партквиток партії влади, кожен зобов'язаний в робочий час вести «правильну» агітацію не лише серед вчителів, але й серед батьків учнів.

Ось така у нас в Ленінському районі сьогодні система освіти. У цьому контексті, думається, не зайвим буде ще раз нагадати тест листа, який на початку літа педагоги писали на адресу губернатора. Бути може, хоч через газету воно дійде до адресата ...

«Шановний Олександре Юрійовичу!

Від імені працівників освіти Ленінського району Дніпропетровська доводимо до Вашого відома, що в районі, напередодні виборчої кампанії, склалася негативна ситуація, яка впливає на діяльність навчальних закладів.

Педагоги району є соціально активною складовою суспільства. На сьогоднішній день, в ході проведення зустрічей з депутатами міської ради, з'явилися деякі непорозуміння. Користуючись неправдивої і неперевіреної інформацією, депутат міської ради Морозенко Є.В. вимагає звільнення деяких керівників навчальних закладів та начальника відділу освіти Абросимова Н.М.

Ми категорично проти таких безпідставних рішень.

Абросимова Н.М. працює начальником відділу освіти більше десяти років і весь цей час сумлінно виконувала свої обов'язки (про що свідчать нагороди - відмінник освіти України, подяку Дніпропетровського міського голови, подяку голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, медаль ім. В. Сухомлинського та ін.)

Наталя Миколаївна вже три скликання є депутатом Ленінської районної у місті ради від Партії регіонів. Вона користується великою повагою в широкому колі педагогів та громадськості району.

Більшість з нас є членами Партії регіонів, і ми віримо, що обласна організація Партії регіонів - це та політична сила, яка зможе захистити Наталю Миколаївну та нас від подібних дій ... ».

 Мораль цієї байки така: вчителі вірять (чи вже ні?), А Морозенко тисне (дотисне?). І нікому натиснути на це пресі кнопочку «викл».
 Viktor Marusin







Учителя – это зависящие от начальства бюджетники, а потому - народ пугливый. Попросить их высказать вслух недовольство в адрес руководства школы, районо, или, не дай бог, вышестоящих органов, все равно, что пытаться разбудить мертвого. О своих проблемах они говорят, но с одним условием: «пожалуйста, анонимно, без фамилий». Но иногда и учителей прорывает.

Одна такая история с печальным финалом случилась недавно в Ленинском районе. Началась она с того, что Евгений Морозенко - племянник экс-губернатора и экс-министра Яцубы – захотел стать народным депутатом. Для начала он отодвинул в сторону еще одного желающего – председателя райсовета Коваленко. Затем замучил район десятками билбордов. На одних директор агрегатного завода назван «инициатором» всего, что происходит на прилегающей территории. И дороги делаются по его «инициативе», и стадионы, и детские сады. Разве что вороны каркают и солнце встает пока по собственной инициативе, а не морозенковской. Такая вот не смешная (делается всё за бюджетные деньги по плану Вилкула) и наивная (люди не восхищаются, а плюются) самореклама. Но сам Морозенко человек, отнюдь, не наивный. То, чего не может добиться рекламой, он выдавливает силой.

В июле многие СМИ города сообщили о том, что учителя Ленинского района обратились к губернатору Вилкулу с просьбой защитить их от домогательств Морозенко. Административных, естественно, домогательств. Учителя отправили губернатору письмо, в котором рассказали как Морозенко вербует их в свою группу поддержки. Цитировали угрозы кандидата: «Либо я с помощью вас прохожу в Раду, либо никто здесь работать не будет!».

Письмо с подписями полусотни работников учебных заведений района 5 июня было зарегистрировано в канцелярии ОГА. Ответа они не получили и по сей день. Зато через три недели лишилась работы заведующая ленинским районо Наталья Абросимова. Её заставили написать заявление об увольнении по собственному желанию. Наши источники в районной власти говорят, что это увольнение инициировал обидевшийся на непослушных учителей Морозенко.

Вакантное место заврайоно заняла директор 106-й школы Наталья Бергеман. Никакой информации о ней в открытых источниках, в принципе не найти. Есть одна ссылка на сайте Партии Регионов, где сказано, что 13 января Бергеман в своей школе приняла партийное мероприятие – встречу ПР с ветеранами и одинокими гражданами.

А из неофициальных источников вырисовывается очень интересная картина: Наталья Бергеман находится в родственных связях с гендиректором завода Петровского. Наталья – жена брата Геннадия Бергемана.

Кому и зачем понадобилось проталкивать в должности родственницу гендиректора завода? Морозенко. Несложно догадаться, что это своеобразный ченч – я вам родственницу по службе продвину, вы мне голосами ваших работяг на выборах подсобите.

Кроме того, «ручная» заведующая районо – это продолжение давления на педагогов района. Учителя рассказывают о том, что с ними постоянно проводят собрания-накачки директора школ. А директоров прессуют свыше: каждый обязан получить партбилет партии власти, каждый обязан в рабочее время вести «правильную» агитацию не только среди учителей, но и среди родителей учеников.

Вот такая у нас в Ленинском районе сегодня система образования. В этом контексте, думается, не лишним будет еще раз напомнить тест письма, которое в начале лета педагоги писали в адрес губернатора. Быть может, хоть через газету оно дойдет до адресата…

«Уважаемый Александр Юрьевич!

От имени работников образования Ленинского района Днепропетровска доводим до Вашего сведения, что в районе, в преддверии избирательной кампании, сложилась негативная ситуация, которая влияет на деятельность учебных учреждений.

Педагоги района являются социально активной составляющей общества. На сегодняшний день, в ходе проведения встреч с депутатами городского совета, появились некоторые недоразумения. Пользуясь неправдивой и непроверенной информацией, депутат городского совета Морозенко Е.В. требует увольнения некоторых руководителей учебных учреждений и начальника отдела образования Абросимовой Н.Н.

Мы категорически против таких безосновательных решений.

Абросимова Н.Н. работает начальником отдела образования больше десяти лет и все это время добросовестно исполняла свои обязанности (о чем свидетельствуют награды – отличник образования Украины, благодарность Днепропетровского городского головы, благодарность главы Днепропетровского областной государственной администрации, медаль им. В. Сухомлинского и др.).

Наталья Николаевна уже три созыва является депутатом Ленинского районного в городе совета от Партии регионов. Она пользуется большим уважением в широком кругу педагогов и общественности района.

Большинство из нас являются членами Партии регионов, и мы верим, что областная организация Партии регионов – это та политическая сила, которая сможет защитить Наталью Николаевну и нас от подобных действий…».

 Мораль сей басни такова: учителя верят (или уже нет?), а Морозенко давит (додавит?). И некому нажать на этом прессе кнопочку «выкл».



Немає коментарів:

Дописати коментар